2222 km za 111 hodin

Parta statečných = jedna cesta, jeden tým

Vojtíšek Schüler

Vojtíšek se narodil bohužel ve 29. týdnu s váhou 1350g. Jeho rychlý příchod byl zapříčiněn abrupcí placenty maminky. Dodnes neznám od doktorů důvod proč se to stalo. Vojtíšek byl ihned oživován. Jeho nezralost a oživování zapříčinilo masivní krvácení do mozku 4.stupně. Po narození byl zaintubován na plicním ventilátoru. Naštěstí po nějaké době již intubace nebyla potřeba. Podstoupil 3 operace do jeho 3 měsíců. Bohužel tohle vše si nese následek do budoucna. Vojtíšek bude mít brzy 6 let a nedokáže sedět, lézt, chodit a ani mluvit. Má DMO spastickou kvadruplegii, centrální kvadruparézu, Hydrocefalus řešen VP-Shuntem (následná mikrocefalie). I přes veškeré diagnózy, je Vojtíšek usměvavý kluk, který má rád hudbu.

Vojtíškův příběh nás velmi zaujal a proto jsme se rozhodli pro něj jako pro patrona našeho týmu při letošní cestě za snem. Jelikož automobil jímž rodiče Vojtíška dopravují na tolik potřebné rehabilitace již přestává vyhovovat jeho potřebám,  rozhodli jsme se založit sbírku na pořízení nového, který bude vyhovovat jeho současným potřebám. Vojtíškovi můžete přispět také vy a to na transparentní účet: 240222091/2010 pod variabilním symbolem: 012022. Požadujete li na váš dar darovací smlouvu vyplňte kontaktní formulář zde.  Do poznámky napište číslo účtu z kterého jste dar zasílali. 

Vojtíška, jeho rodiče a příbuzné jsme měli možnost poznat v rámci doprovedné akce k naší účasti na letošní cestě za snem. A jsme naprosto přesvědčeni, že tady je ta pomoc na správném místě. A to i tím, že Vojtíškův tatínek s námi na jeho podporu celý závod absolvuje.

Děkujeme Vám za Vojtíška a jeho rodiče! 
tým MY JSME OSTRAVA

76e2a7b3-3c53-4c6e-ac23-564ba2fa97d0.jpg

qr_platba_vojtisek.png

QR platba

Pro větší pohodlí platby můžete také využít možnost naskenováním QR kódu. Částka v QR kódu je přednastavena na částku 100 Kč, kterou si následně můžete po naskenování upravit dle Vašeho požadavku.

Zbývající čas do startu

Náhled transparentního účtu Nadačního fondu MY